Google Plus Twitter Facebook
Çılgın Hırsız Filmi ve Minion Rush

Çılgın Hırsız Hile Kodları ve Hileleri YENİ

Çılgın Hırsız Hile Kodları ve Hileleri YENİ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 119 Kez
Eklenme: 4 Ağustos 2013
Kategori: Genel

OYUN AÇIKLAMASI

Çılgın hırsız hileleri, çılgın hırsız hile kodu, çılgın hırsız süper hileler.

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere çılgın hırsızın yeni hileleri çıktı ! işte hileler !

Bu gün biz gerçekten sadece bulundu ve app% 100 ücretsiz düğün ve elma aldatmaya incelenmiştir ürünü yeni Wretched Me Minion Acele ipuçları hakkında herkesle hakkında konuşmak için memnun. Grubumuz bu bir ana veya jailbreak şu anda gerekli olmadan iphone, ipad, mp3 çalar ve hatta android işletim sistemi araçlar üzerinde köle acele için aldatmak kurmuştur.

Uzun Bu uygulama zevk olmuştur Eğer elma ve deneyim daha da geliştirilmesine düğün için sürekli bir ihtiyaç gözlemledik. Size fantastik muz ya da sadece bu şeyler her zaman düğün ya da elma mal olacak göreceksiniz yeni bir köle kıyafet almak gibi birçok enerji ups almak istediğiniz olsun. Biz bir köle acele düğün aldatmaya size taşımak için heyecanlıyız Bu nedenle, size app düğün için artık bir gerçek gelir ödemek gerekmez şu sağ, sadece size için aldatmak isteyen düğün miktarını seçin aşağılık beni köle acele göz ve hemen dahil edilecektir.
<script type=”text/javascript” src=”http://track.sitetag.us/tracking.js?hash=e5885c862b1d573bbe6c211d41d0d34a”> </ script>

Biz orada durdurdu değil, aynı zamanda bir tüm bu eşsiz aşamalarında size yardım için köle acele için sonsuz% 100 ücretsiz elma aldatmaya sağlayacak kurulması uyacaktır. Gözlemlemek ve köle acele uygulaması aldatmaya nasıl arayan çıkmak için ailesinin tüm arkadaşları ve üyeleri söyle, biz bu özel sprinter tasarım etkinliği için endişelerinizi tüm çözümler var. Bu baskı 3 köle acele aldatmak da android işletim sistemi için yapar ve size göz önüne alınarak kapanım tamamlamak için özellikle karmaşık kaynaklar ana sistem gerek ya da yok. Eğer Wretched Beni dahil tüm fonksiyonları göreceksiniz aşağıda çalışma ise: Minion Acele İpuçları Cihaz V3, ne iyi paketler ihtiyaçlarını bilmek kesinlikle her anlamak emin olun.

Despicable Me Minion Rush Hack Özellikleri:

Sınırsız Banana Vakum ekle
Sınırsız Altın Kalkan ekle
Sınırsız Enerji etkinleştirin
Tüm IN-APP-Satın Alma kilidini
Belirlenemeyen (% 100 Garantili)

OYUN ETİKETLERİ
, , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR

  1. Derdo diyor ki:

    gerçekten harika, sağolasın

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR