Google Plus Twitter Facebook
Çılgın Hırsız Filmi ve Minion Rush

Çılgın Hırsız: Minion Rush İpuçları ve Hileler

Çılgın Hırsız: Minion Rush İpuçları ve Hileler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 241 Kez
Eklenme: 15 Temmuz 2013
Kategori: Çılgın Hırsız Hileleri

OYUN AÇIKLAMASI

Çılgın hırsız oyunu hileleri ve ipuçları sayfasında minion rush minion kıyafetleri ve bir çok yeniliklerden bahsedicez. Bildiğiniz gibi minion rush oyunu her zaman heryerde oynanmıyor ve bu oyun gerçekten despicable me olarak da geçiyor süper olmalı deme oha.

Despicable Me: Minion Rush çok addicting ve benim gibi bir şey eğer, muhtemelen ilerlemek için muz, Gru belirteçleri, ve daha fazla toplamak için çalışırken birkaç çalışır geçirdim.

Minion Rush: gizemli Disco Room hediye kodu kombinasyonları ve daha fazla, Despicable Me oynarken biz yararlı buldu bazı ipuçları ve püf noktaları burada.

Oyun ipuçları ve püf noktaları

Muz üzerinde stok

En belirgin ipucu Ben hiçbir şey mal olacak size verebilir olabildiğince çok muz gibi toplamaktır. En karakter yükseltmeleri ve seviye ups topladığınız sadece muz ile oyun satın alınabilir. Bazen muz ve stok toplamak için seviyeleri ile kaçıyorum.

Biraz para harcama karşı değilseniz, Golden Banana satın size sonsuza kadar toplamak her muz için çift puan verecek. Eğer taksitli süper hızlı kadar rafa ve iki kat daha hızlı yükseltmeleri almak mümkün olacak.

Facebook seçenekleri

Facebook bağlanma size eğlenceli arkadaşlar sataşmalarına ve zorluklar gönderme yeteneği sağlar aynı zamanda size tam olarak 50, bağlayın ilk kez ekstra Gru belirteçleri verir sadece. Eğer bir Facebook hesabınız varsa, bunu bağlantı kurmak emin olun.

Facebook yoksa, büyük olasılıkla Facebook gerektiren düzeyde atlamak için toplama belirteçleri biraz daha fazla zaman harcarsınız. Ya jeton satın almak veya ishal sırasında ve bazı hedefleri tamamlayarak bunları toplayabilirsiniz. Bir kez belirteçleri iyi saklamak var, sadece simgeleri belirli bir miktar ödeyerek Facebook gerektiren görevleri atlayabilirsiniz.

Sizin ödülleri toplamak unutmayın

Tam bir görev olarak, Gru belirteçleri bunu yapmak için kullanabileceğiniz olacak. Bunları iddia unutmayın emin olun. Minion Rush gerçekten bu açıklama hakkında değil sinsi olduğunu.

Eğer tamamladık başarıları için belirteçleri iddia için, ana ekrandan Gol menüsünde dokunun. Üstündeki Eğer hedefleri sekmesinden başarıları sekmesine geçiş yapmak gerekir.Listede gezinmek ve herhangi bir tamamlanmış olup olmadığını görmek. Böyle bir durumda bunu yanında bir iddia düğmesi göreceksiniz.

Güçlendirme

Eğer çalışır içine daha fazla olsun, size yardımcı olabilmek için kullanabileceğiniz bonus öğeleri fark edeceksiniz. Bu kadar güç, ana menüden yapılabilir. Böylece hangilerinin dikkatli nakit istiyorum tercih olsa da muz nakit gerekecek.

Örneğin, ben bana böyle tek boynuzlu at ve muz ayırıcı olarak çok daha fazla muz ya da aşağılık eylemleri getirmek şeyleri eşitlemek için eğilim var.

farklı kostümleri

Kostümler menüsü minion için farklı kostümler satın almanızı sağlar. Bu özellik olsa sadece eğlence için değil. Her kostüm kendi özel güçleri veya özelliklere sahiptir. O kostümü giyen bir çalışma tamamlamak Örneğin, bazı belirli bir yüzde ile otomatik olarak muz sayısını artırmak olacaktır. Diğer kostümleri güç ups daha uzun ömürlü yapmak.

Stok bunları alır almaz size belirteçleri ile gelemez ne olursa olsun kostümleri üzerinde.

Ücretsiz belirteçleri

MinionRush kısa video reklamları izleyerek İstediğiniz zaman ücretsiz Gru belirteçleri kazanmak için yeteneği verir. Izlemek her video 1 ücretsiz simge verecektir. O zaman kısa bir süre içinde belirteçleri iyi bir miktar kadar rafa mümkün değildir bu yüzden video 15 20 saniye her yerde vardır.

Gerçek para harcamak istemiyorum ve biraz sabır varsa, kötü bir seçenek değil. Ben çalışır içinde belirteçleri bulma veya kilidini açmak için bir başarı için çalışan daha hızlıdır beri istediğiniz bir güç satın alma sadece birkaç belirteçleri uzakta olduğum zaman ben de bu kullandım.

Sen Kostümler menüsünden Minion Rush serbest belirteçleri bölümünde erişebilirsiniz. Alt Ücretsiz etiketli birlikte düğmeyi göreceksiniz.

Disco Room

Gru laboratuvarında da, tam kapalı ve kapalı sağa bir boru üzerinde muz görmek bir alan için izleyin. Sen Disco Odaya oyunun harika bir bonus kısmı için bu doğru yönlendirebilirler.

Minion Rush Hileleri

Hediye Kodları

Köle Rush hediye kodları için ayarları panelindeki bir bölüm vardır. Burada ilgili ödül kilidini açmak için kullanmak kölelerinin kombinasyonları şunlardır:

5 puan Perks – Bayan Minion + Hulu Minion + Bebek Minion
Ücretsiz hakem köle – Bebek Minion + İtfaiyeci Minion + Hulu Minion
Kung fu alay – İtfaiyeci Minion + Golf Minion + Normal Minion
Alay gülüyor – Golf Minion + Bebek Minion + Bıyık Minion
5 muz Perks – Hula Minion + Bıyık Minion + İtfaiye Minion
Sizin ipuçlarınız var mı?

Sizde miMinion Rush oynuyorsunuz, lütfen ipucu yaziniz.

OYUN ETİKETLERİ
, , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR