Google Plus Twitter Facebook
Çılgın Hırsız Filmi ve Minion Rush

Çılgın Hırsız Oyunu Oyna !

Çılgın Hırsız Oyunu Oyna !
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 119 Kez
Eklenme: 13 Temmuz 2013
Kategori: Çılgın Hırsızlar

OYUN AÇIKLAMASI

Çılgın Hırsız 2 Oyunu nu oynamak için elimizde süper bir oyun oyna ma websitesi var işte bu websitesine girerek çok güzel çılgın hırsız oyunlarını oynayabilirsiniz. Gameloft, Universal Partnerships & Licensing (UP&L) kapsamında bugün “Çılgın Hırsız: Minion Rush” eş zamanlı olarak her iki platfromda da yayınladı. Dünyaca ünlü filmin oyunu Çılgın Hırsız (Despicable Me) şimdi iPhone, iPad, iPod touch ve Android cihazlarda.

“Çılgın Hırsız: Minion Rush” oyununda filmin hayranları Minion ile oynama şansını yakalarken, hızlı ilerleyen oyunda diğer mücadeleleri de keşfetme şansına erişecekler. Atlama, zıplama, engel aşma, muz toplama gibi oyunda ilerlemenizi ve sizi “Yılın Minion’u” seçimine aday olma hakkı tanıycak görevler mevcut.


Filmin şimdiye kadarki serilerinde de olduğu gibi Gru’nun labaratuarı sinematik grafiklerle geliştirilip, en az filmdeki kadar detaylandırılmıştır. Oyuncular Minion’ları kendi taleplerine göre özelleştirip güç yükseltebilirler. Vector’e karşı mücadele de gözden kaçmayan eğlenceli özeliklerinden birisi. Diğer birçok oyundaki gibi lidertahtasında 1.ciliğe oynama ve oyunculara meydan okuma bu oyunda da mevcut.

Her yaşa hitap eden, büyükten küçüğe ailecek de oynayabilceğiniz bu sosyal oyun “ÇILGIN Hırsız: Minion Rush” iPhone, iPad, iPod touch ve Android cihazlarda şimdi bedava.

Oyunla ilgili önümüzdeki dönem süpriz hediyeler de sizleri bekliyor.

iOS link:http://gmlft.co/cilginhirsizoyun
Android link: http://gmlft.co/cilginhirsizoyunand

 

OYUN ETİKETLERİ
, , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR