Google Plus Twitter Facebook
Çılgın Hırsız Filmi ve Minion Rush

Minion Rush Oyna indir

Minion Rush Oyna indir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 152 Kez
Eklenme: 15 Temmuz 2013
Kategori: Çılgın Hırsız Hileleri, Çılgın Hırsızlar, Minion Rush

OYUN AÇIKLAMASI

Minion Rush Oyunu oyna, Android de ve Apple iPhone 5 iPhone 5s iPhone 4 te olan minion rush u tabletinizdede oynayabilirsiniz. Çılgın oyun minion rush hilelerini ayrica bizden öğrenebilirsiniz.

Eğer Minion Rush oynamak gibi, size bir şey haline çalıştırırsanız çünkü, devam etmek için bazıları öksürükle gerekecek tüm belirteçleri ve muz toplamak emin olmak isteyeceksiniz. Her zaman size ilerlemek gerekir muz veya jeton miktarı büyük olan bir düzeyde sırasında bir engel çalıştırmak. Herhangi yoksa, ya tekrar tekrar düzeyinde başlatmak veya gerçek dünyada para için daha fazla belirteçleri ve muz satın alabilirsiniz.

Kölelerinin ay ve nihai ödül, yılın çalışanın çalışan kazanmak için onların patron, süper kötü Gru, etkilemek için yarışıyor. Düzeylerinin Her set zorlukları ve bunları tamamlamak için aşılması gerekecek engellerin bir takım vardır. Ayrıca liderler ile arkadaşınızın yüksek puanlar görmek mümkün olacak. Sen alay onlara karşı rekabet etmek için de onları eğlenceli köle mesajları gönderebilirsiniz.

 

OYUN ETİKETLERİ
, , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR